Toprak Ana Kooperatifi’nden Başkan Böcek’e nergis hediyesi

Toprak Ana Kooperatifi’nden Başkan Böcek’e nergis hediyesi

ABONE OL
14 Şubat 2022 18:20
Toprak Ana Kooperatifi’nden Başkan Böcek’e nergis hediyesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 10 bin nergis soğanı vererek destekte bulunduğu S.S. Toprak Ana Tarım Kooperatifi Başkanı Yıldız Öztekin ve yönetimi, 14 Şubat Sevgililer  Günü’nde Başkan Muhittin Böcek’i ziyaret ederek, nergis hediye etti.  

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından hibe edilen 10 bin nergis soğanını toprakla buluşturan Toprak Ana Tarım  Kooperatifi üyeleri nergis çiçeklerinin ilk hasadını yaptı. Kooperatif Başkanı Yıldız Öztekin ve yönetimi hasadın ardından Başkan Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Dikip, büyüttükleri ve hasat ettikleri nergisleri kazanca dönüştürmenin mutluluğunu yaşayan kooperatif üyeleri adına Başkan Yıldız Öztekin Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e 14 Şubat Sevgi Günü’ne özel nergis hediye etti. 

 

DESTEKLER SÜRECEK

Gençlerin geleceğe umutla bakabildiği, kadınların yüzünün gülebildiği bir Antalya hayaliyle yola çıktığını söyleyen Başkan Muhittin Böcek, “Güzel Antalya’mızı sizler güzelleştiriyorsunuz. O tarlaların boş kalmaması güzel kokularla dolması  bizleri mutlu etti .Antalya Büyükşehir Belediye Başkanınız ve kardeşiniz olarak hep yanınızda olacağım. Kadınlarımıza ve kooperatiflerimize desteklerimiz sürecek. Bundan sonra her şeye sevgiyle bakacağız. Çalışma arkadaşlarımızla ne gerekiyorsa yapacağız” dedi. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
saç ekimi ankara|Sağlık Sigortası Ankara|bakırköy travesti ankara travesti sanal ofis ankara sanal ofis ankara sanal ofis ankara