PeP Visa Kart ile sinema, tiyatro ve konser biletleri 50 indirimli!

PeP Visa Kart ile sinema, tiyatro ve konser biletleri 50 indirimli!

ABONE OL
14 Şubat 2022 13:50
PeP Visa Kart ile sinema, tiyatro ve konser biletleri 50 indirimli!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, sanatseverlere desteğini sürdürüyor. PeP’in yeni kampanyası PeP Visa Kart kullanıcılarına tüm sanat etkinliklerinde 50 indirim kazandırıyor.

 

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, yaşamın zorluklarından ve hengâmesinden uzaklaşarak bir ara vermek isteyen tüm kullanıcılarını sanat etkinliklerine davet ediyor. Yeni kampanyasıyla sanata ve sanatseverlere katkı sunmaya devam eden PeP, Türkiye’nin her yerinde gerçekleşen tüm sinema, tiyatro, konserlerin bilet ücretlerinin 50’sini kullanıcılarına iade edecek. 31 Temmuz 2022’ye kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak için PeP Visa kart sahibi olmak yeterli. 

 

Kampanya PeP Visa Fiziksel Kart ile yapılacak fiziki ve sanal POS alışverişleri kapsayacak ve bilet harcamalarından kazanılacak 50 tutar bir yıl içinde harcanabilecek. Kazanılan tutar PeP Visa Fiziksel, PeP Troy Fiziksel ve PeP Sanal Kart ile yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek. Müşteri bazında olan kampanya, yiyecek, içecek harcamaları ile restoran ve gece kulübü kapsamında sayılan konser veya etkinlikleri kapsamıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
saç ekimi ankara|Sağlık Sigortası Ankara|bakırköy travesti ankara travesti sanal ofis ankara sanal ofis ankara sanal ofis ankara