Ödeme Seçenekleri

Nergal Türkiye’de aşağıdaki ödeme seçenekleriyle peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı, banka (ATM) kartı, sanal kredi kartı ve nakit ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. EFT & Havale yaparak veya hediye çeki kullanarak ürün sipariş edebilirsiniz. Ayrıca hesabınızdaki bakiye ile alışveriş yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği Nergal Türkiye‘de kullanılmamaktadır ancak bazı anlaşmalı mağazalar bu konuda inisiyatif kullanmaktadır.

Bilgilendirme                  

Sanal kredi kartı; vadesiz hesabınıza ya da kredi kartınıza bağlı tanımlanan, limitini sizin belirlediğiniz, internette alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Kapıda ödeme

Nergal ürün satışı yapmamaktadır. Nergal’da satışa çıkarılmış ürünler, Nergal’a satıcı olarak üye olan satıcılar tarafından satılmaktadır. Bu yüzden Nergal’da tüm işlemler Sıfır Risk ile gerçekleşir. Sıfır Risk gereği alıcının ödeme yaptığı ürün önce Nergal’ın havuz hesabına aktarılmalıdır. Alıcı ürünü teslim aldıp onay verdikten sonra Nergal havuz hesabındaki ürün bedeli satıcıya aktarılır. Sıfır Risk gereği kapıda ödeme sırasında ödeme kontrolü sağlanamayacağı için bu yöntem kullanılmamaktadır.  

Farklı kartlarla/ödeme seçenekleriyle ödeme yapmak

Alışveriş sepetinizdeki ürünlere tek seferde farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapma seçeneği bulunmamaktadır. Bir ürünü satın alırken farklı ödeme yöntemleri veya farklı kartlarla ödeme yapmak isterseniz ürünün satıcısından ürün bedeline karşılık gelecek şekilde özel satışlar açmasını isteyebilirsiniz. Böylece, adınıza özel açılan satışlara farklı kartlarla ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürün sayfasındaki satıcıya sor linki ile satıcıya mesaj gönderebilirsiniz.

Taksit seçenekleri

Bütün kredi kartlarına 12 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunulmaktadır. Bu taksit sayısı ürünlere göre değişiklik göstermektedir. 

Önemli: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) tasitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon alışverişleri, doğrudan pazarlamayla ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alışverişlerinde taksit uygulanamaz. 

Ticari kartlara özel taksit seçeneği

Ticari kredi kartı, bankaların işletmelere verdiği, şirket harcamaları için kullanılan kredi kartı türüdür. Taksit kısıtlaması ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere 3, 6 veya 9 taksitle ödeme yapılabilir. İş Bankası, FinasBank ve Akbank kartlarında 12 taksitle ödeme seçeneği bulunmaktadır.

EFT & Havale

Sistemimizden Banka havalesi veya EFT ile alışveriş yapılabilmektedir. Ödemenizi banka havalesi veya EFT ile yapmak için istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra ”Ödemeye Devam Et” butonuna basınız. Karşınıza gelecek ekranda fatura ve teslimat bilgilerinizi giriniz ve ”Ödemeye Devam Et” butonuna basınız. Adres bilgilerinizi ve toplam tutar miktarını kontrol ederek Banka Havalesi / EFT butonuna basınız. Açılacak ekranda havale veya EFT işleminin yapılacağı banka bilgileri belirtilmektedir. İlgili bankaya bu bilgiler doğrultusunda toplam tutar miktarını, işlem açıklaması Sipariş Numaranız olacak şekilde havele / EFT yapınız. Ödenmeyen siparişler, sipariş tarihinden itibaren 3-5 iş günü içerisinde, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.

Cüzdan

Ödemenizi hesabınızdaki bakiye ile yapmak için istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra ”Ödemeye Devam Et” butonuna basınız. Karşınıza gelecek ekranda fatura ve teslimat bilgilerinizi giriniz ve ”Ödemeye Devam Et” butonuna basınız. Adres bilgilerinizi ve toplam tutar miktarını kontrol ederek Cüzdan butonuna basınız. Açılacak ekranda işlemin yapılacağı hesap bilgileri belirtilmektedir. Bilgileri kontrol ettikten sonra onay veriniz. Sipariş numaranızı bir yere not ediniz. Eğer sistemde bir sorun yaşanır ise bu sipariş numarası ile itiraz edebilirsiniz. Eğer hesabınızda yeterli bakiye yoksa ödenmeyen siparişler, sipariş tarihinden itibaren 3-5 iş günü içerisinde, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.

Teslimat Yerinizi Seçin
Adresinizi girin, bölgeniz için teklif belirleyelim.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Karşılaştır