İstanbul Nakliyeciler Sitesi tesislerini büyütüyor

İstanbul Nakliyeciler Sitesi tesislerini büyütüyor

ABONE OL
8 Haziran 2022 13:54
İstanbul Nakliyeciler Sitesi tesislerini büyütüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTANBUL NAKLİYECİLER SİTESİ tesislerini büyütüyor

Türkiye’nin en büyük ve kaliteli sitesi olan İSTANBUL NAKLİYECİLER SİTESİ diğer adıyla da bilinen ORHANLI NAKLİYECİLER SİTESİ İstanbul Tuzla/Orhanlı’da 1 Aralık 2006 tarihinde İstanbul Park Transport Akaryakıt Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından faaliyete açılmıştır.

Orhanlı Lojistik Merkezi’nde 40 dönümlük alanda 120 adet nakliye şirketleri için ofisler, sosyal tesisler ve 70 dönümlük alanda ise kamyon ve tır parkı mevcuttur. Tüm nakliye araçlarına 7/24 Güvenli Garaj, Kantar, Tamir ve Bakım, Takoğraf, Yıkama-Yağlama gibi birçok hizmetler verilmektedir. Ayrıca Tuzla Anadolu Ambarları olarak bilinen nakliyat depo ve ambarları bulunmaktadır.

Site içerisinde uygun fiyatlı nakliye ofisi kiralayarak, müşterilerinize hızlı ve güvenli araç tedariği sağlayabilirsiniz. İstanbul’da nakliye irtibat ofisi açarak, araçlarınıza dönüş yükleri bulabilir ve operasyonlarınızı verimli hale getirebilirsiniz.

Tesis konumu itibariyle (Anadolu yakasında) tüm organize sanayi bölgelerine çok yakındır, bu sebeple yeni müşteriler kazanmak ve piyasanın içerisinde yer almak için tesisleri ziyaret edebilirsiniz.

Vizyonu

Sürekli gelişen entegre lojistik anlayışıyla hizmet vermekte olan şirketimizin en büyük vizyonu, çağın gerektirdiği entegrasyon ve gelişimi sağlamak, devletimizin planladığı lojistik köy projelerine uyumlu çözümler üretmek ve bu projelerde etkin işletmeci olarak katılım yaratmaktır. Ulaştırma Bakanlığı’nın başlatmış olduğu mastar planı çerçevesinde ülkemizdeki araç ve lojistik hizmetlerinin planlanan hedefleri doğrultusunda entegrasyonunu sağlamak ve tecrübelerimizi siz değerli iş ortaklarımız ile paylaşmaktır.

Kalite Politikası

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki taşımacılık ihtiyaç belirtilerini en doğru biçimde tespit etmektir.

Ülkemizin ana ulaşım planlamasına uygun noktalarda standartların üzerinde bir kalitede yeni bir anlayış ve teknoloji ile sektörde faaliyet gösteren lojistik tesisler kurmak ve bunları çağın gereklerine uygun şekilde işletmek ve sürekli üretmektir.

Sitemiz içerisinde taşıyıcı olarak faaliyet gösteren tüm araç sahiplerinin AB uyum yasaları çerçevesinde gerekli olan tüm eğitim ve hizmet standartlarını sağlamak ve bu seviyeleri dünya standartlarına çıkarmaktır.

İletişim ve etkileşim en aktif şekilde kullanarak ş araçlarını şehir merkezlerine sıkışmakta olan lojistik hizmet birimlerinin daha planlı ve daha verimli hizmet vermesini sağlamaktır.

İstanbul Nakliyecileri Sitesi Yönetim
İletişim:
info@istanbulnakliyecilersitesi.net
Telefon: 0216 394 49 95
https://istanbulnakliyecilersitesi.net

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

ankara travestiankara travestiankara travesti ankara travesti