Iron Style: ”Brad Pete ile oynamak benim için bir onurdur!”

Iron Style: ”Brad Pete ile oynamak benim için bir onurdur!”

ABONE OL
11 Mayıs 2022 20:34
Iron Style: ”Brad Pete ile oynamak benim için bir onurdur!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bize biraz kendinizden ve yaptığınız işlerden bahseder misiniz?

Benim adım Stanislav, 30 yaşındayım. Sevgili bir karım ve dünya tatlısı bir oğlum var. Hayat yolum olabildiğince ilginç! Böyle bir hayata sahip olduğum için mutluyum. Kişisel antrenör ve model olarak çalışıyorum. işim görünüm ve sağlıklı bir vücut ile ilgili ve bunu gerçekten seviyorum.

Sinema, dizi ve tiyatro üçlüsü arasında içinde olmaktan mutlu olduğunuz, size en çok keyif veren sanat dalı hangisi, neden?

Film, dizi ve tiyatro üçlüsü arasında… Filmleri tercih ediyorum. Sabırlı biri değilim. Özel efektleri ve aksiyonu seviyorum. Sinema muhtemelen buna en yakın olanı.

Dünya tiyatrosundan veya müzikallerden en çok sevdikleriniz nelerdir? Bunların içinde en çok hangisinde rol almak isterdiniz? Ya da birlikte oynamayı hayal ettiğiniz bir idolünüz var mı?

“Troy” ve “300 Spartalı” gibi tarihi filmlere bayılırım, bu tür resimler gerçek bir erkeğin nasıl olması gerektiğini çok net bir şekilde gösterirler. Güçlü, asil, cesur.

Bir filmde oynama fırsatım olsaydı, kesinlikle bir tür kahraman rolünü kabul ederdim. Brad Pete muhtemelen sahnedeki en iyi oyunculardan biri, onunla oynamak benim için bir onurdur!

Yeni projeleriniz olacak mı? Sinema, tiyatro ve dizilerde sizi görebilecek miyiz?

Arap Emirlikleri’ne taşınmayı planlıyorum, güzel bir ülke – harika fırsatlar… Belki bir gün beni televizyon ekranlarınızda görürsünüz!

Son olarak, söylemek istediğiniz bir şey var mı?

Nergal Türkiye ekibine teşekkür ediyorum ve iyi çalışmalar diliyorum.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
saç ekimi ankara|Sağlık Sigortası Ankara|bakırköy travesti ankara travesti sanal ofis ankara sanal ofis ankara sanal ofis ankara