Hakkımızda

Nergal Türkiye

Nergal adı ve logosunun yanı sıra Nergal® simge ve tasarımı ile bu sitede yer alan diğer içerik, Nergal Türkiye’nin ticari markaları ve fikri mülkiyetidir. Nergal Elektronik Ticaret Limited Şirketinin Nergal Türkiye ticari markaları ve alan adını kullanması lisans sözleşmesine tabidir.

Nergal Türkiye’nin yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Nergal Türkiye, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.​

Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Nergal Türkiye, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Nergal Türkiye, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Nergal Türkiye standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

ankara travestiankara travestiankara travesti ankara travesti