ETIC Model, yeni NFT koleksiyonunu satışa çıkardı

ETIC Model, yeni NFT koleksiyonunu satışa çıkardı

ABONE OL
17 Mayıs 2022 21:18
ETIC Model, yeni NFT koleksiyonunu satışa çıkardı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ETIC Model, resmi NFT web sitesi aracılığıyla ilk özel metaverse NFT koleksiyonu olan ETIC Pass’i piyasaya sundu. ETIC Pass koleksiyonu, ETIC Model’in sektördeki ilk NFT markası olmasını sağlıyor. NFT dünyasına giriş, ETIC Model’in ETIC Pass adlı sınırlı sayıdaki koleksiyonuyla başladı. NFT topluluğu için Discord ve Twitter’daki özel kanalların yanı sıra online topluluk için özel bir web sitesi oluşturan marka, şu ana kadar 100 modele ulaştı. İletişim kanallarını 7/24 en etkili şekilde kullanan ETIC Model, NFT için çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Üyeler kendi paylaşımlarını ve fotoğraflarını yayımlayarak topluluğa aktif olarak hizmet ediyor. Üyeler, beğendikleri paylaşımları satın alarak kendi işlerinde veya hobi amaçlı paylaşımlarında kullanıyor. Marka, resmi NFT web sitesinde, 10.000 adet fotoğraf içeren Ethereum tabanlı ETIC Pass koleksiyonunun ilk parçasını bugün satışa sundu. ETIC Model, güvenilir olmasından dolayı bu sistemi seçerken aynı zamanda gelecekte daha sürdürülebilir olması için de değiştirmeyi planlıyor.

ETIC Model, sanat dünyasını sallayacak!

Şirketin Global Pazarlama Direktörü Toğan Kuter Eren, modellik sektöründeki gelişmelerle ilgili olarak ”ETIC Pass NFT’lerimizle ETIC Model marka deneyimini metaverse evrenine doğru genişletiyoruz. Online modellik yarışmasına katılan model adaylarımızın eğlenceye katılması için benzersiz fırsatlar yaratıyoruz. Daha benzersiz NFT’ler yaratmak ve ileriye dönük üyelikleri genişletmek için durmadan çalışıyoruz. Herkesi ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz,” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
saç ekimi ankara|Sağlık Sigortası Ankara|bakırköy travesti ankara travesti sanal ofis ankara sanal ofis ankara sanal ofis ankara