Edremid’te Şehitlerimizin İsimleri Gururla Yaşatılıyor

Edremid’te Şehitlerimizin İsimleri Gururla Yaşatılıyor

ABONE OL
24 Ocak 2022 12:10
Edremid’te Şehitlerimizin İsimleri Gururla Yaşatılıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın talimatları ve Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi’nin koordinesiyle ilçedeki parklara şehitlerin ismi verildi.

Edremit Belediyesi tarafından yeni yapılan 5 parka şehitlerin isimleri verildi. Peyzaj düzenlemelerinin tamamlandığı parklara çocuklar için oyun grupları, spor aletleri yerleştirildi.

 

Altınoluk'ta Şehit Jandarma Ferhat Çiftçi, Kadıköy'de Şehit Polis Gökhan Kıncak, Bostancı'da Şehit Er Naim Özkan, Altınkum'da Şehit Jandarma Ali Çakır ve Cennetayağı'nda Şehit Polis Abdulkadir Güngör parkları tamamlandı. Şehitlere yakışır parklar düzenlediklerini belirten Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi, “Aziz şehitlerimizin anısını kentimizde yaptığımız parklarda yaşatacağız. Bu topraklar uğruna gözünü kırpmadan canını veren şehitlerimizin isimleri Edremit’te her zaman onur ve gururla yaşatılacak” diye konuştu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
saç ekimi ankara|Sağlık Sigortası Ankara|bakırköy travesti ankara travesti sanal ofis ankara sanal ofis ankara sanal ofis ankara