Caner Ertaş: ”Join Flock’da hayaller gerçek olur, değişmek istiyorsan sen de sürüye katıl!”
  • Nergal Türkiye
  • Gündem
  • Caner Ertaş: ”Join Flock’da hayaller gerçek olur, değişmek istiyorsan sen de sürüye katıl!”

Caner Ertaş: ”Join Flock’da hayaller gerçek olur, değişmek istiyorsan sen de sürüye katıl!”

ABONE OL
14 Mayıs 2022 19:40
Caner Ertaş: ”Join Flock’da hayaller gerçek olur, değişmek istiyorsan sen de sürüye katıl!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Caner Bey, hikayenizle başlamak istiyoruz. Nasıl bir ailede büyüdünüz? Kendinizden ve yaptığınız işlerden bahsedebilir misiniz? Mutfakla, yemekle aranız nasıldı?

Merhabalar. Ben çekirdek ailede büyüdüm.Tek çocuktum. Ailem sporu ciddi bir meslek olarak görmüyordu. Ben de durum böyle oldukça daha da spora yoğunlaştım.

2014 yılında fitness eğitmenliği yapmaya başladım. Şu an birebir koçluk yapıyorum .İşimden dolayı mutfak ve yemek ile hep iç içeyimdir. Güzel fizik eşittir güzel spor güzel beslenmedir.

Join Flock nedir, onun hakkında bilgi verebilir misiniz?

Join Flock sürüye katıl demektir. Biz insanlara sporu aşılamak istiyoruz. Bu markayı bu yüzden yarattık. Join Flockda hayal edilen fizikler hayal değildir. Biz bunu başarabiliyoruz.

Yaza formda girmek için ne yapabiliriz?

Yaza formda girmek için öncelikle günlük ortalama elli dakika egzersiz öneriyorum. Bunun yanında üç beyazı kontrol altında tutmaları, alkolden uzak durmaları ve akşam öğünlerini çok geç vakte bırakmamalarını öneririm. Bu önerilerim yaza formda girmelerine yardımcı olacaktır.

Kısa sürede değişmek mümkün müdür?

Join flock da kısa sürede değişmek mümkündür. Çünkü değişim sistem gerektirir. Bizim sistemimiz kısa sürede değiştirmek üzerine kuruldu. Değişmek için spor yaparsın maximum 1.5 saat fakat gün 24 saattir.

Join Flock’un farkı danışanını 24 saatlik sistemde kontrol etmek. Hem beslenme , hem spor kontrolü ile bir nevi yaşam koçu sistemidir. Spor, beslenme bir puzzle gibi her danışan ayrı bir puzzle’dır. Parçaları doğru yerleştirdiğinde güzel görüntü ortaya çıkar.

Sürekli formda kalınabilir mi?

Sürekli formda kalınabilir. Küçük ödüller yaparak kendini beslenme anlamında mutlu edersin. Diğer günlerde de küçük ödüller temiz beslenme yapmana karşın motive eder. Haftada ortalama 3-4 gün spor yaparsan formda kalman hayal değildir.

Sağlıklı kalmak için ne yapmalıyız? Hangi yolları izlememiz gerekiyor?

Sağlıklı kalmak için hareket etmemiz ve doğru beslememiz gerek. Sağlıklı kalmak istiyorsanız günde minumum 10.000 adım atmalısınız. Herkes bunu yapabilir. Beslenme olarak da ekstra yağ, şeker ve tuzdan uzak durursanız sağlıklı olmanız aşikardır.

Yeni projeleriniz olacak mı? Son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mı?

Yeni projelerimiz yakında olucak. Yeni projelerimiz insanların değişmelerine büyük destek olacak projelerdir. Yakında sürpriz şekilde gelecek, takipte kalalım. Join Flock’da hayaller gerçek olur. Değişmek istiyorsan sen de sürüye katıl!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
saç ekimi ankara|Sağlık Sigortası Ankara|bakırköy travesti ankara travesti sanal ofis ankara sanal ofis ankara sanal ofis ankara